Summer School of Interconfessional Dialogue for seminarians

Інститут екуменічних студій Українського католицького університету у партнерстві з Комісією УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин, Київською православною богословською академією, Східноєвропейським інститутом теології запрошує майбутніх служителів Церкви до участі у Школі міжконфесійного діалогу.

Часові рамки школи: 20-25 червня 2022 року.

Місце проведення школи: корпус Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а, Львів).

Вік учасників школи: старше 18 років.

Учасників школи забезпечують проживанням у готелі «Патріарший» (вул. Хуторівка, 35б, Львів) та харчуванням. Будинок забезпечений великим сховищем на випадок повітряної тривоги.
Учасники з інших міст зможуть отримати компенсацію транспортних витрат (проїзд потягом (купе, плацкарт), автобусом).

Програмою школи передбачені лекції, дискусії, перегляд фільмів, візити до церковних осідків та установ різних конфесій, благодійних фондів та організацій, екскурсії (за сприятливих обставин).
Навчальне навантаження передбачає написання фінального есе, а також проведення презентації за результатами проходження школи. Учасники школи зобов’язуються провести презентації колегам своїх відповідних навчальних установ у період з вересня по листопад 2022 року та надати організаторам фото чи відео-звіт заходу не пізніше 30 листопада 2022 року.

У березні 2023 року відбудеться дистанційна зустріч учасників школи (обговорення досягнень екуменічних ініціатив на місцях, представлення досліджень на екуменічну тематику, представлення спільних ініціатив, тощо).

Після успішного проходження школи учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів (2 кредити ЄКТС).

Тематика школи:

  • Богословські основи міжконфесійного діалогу,
  • Досягнення минулих і сучасних екуменічних ініціатив,
  • Практичний екуменізм.

Для участі у школі необхідно:

До 31 травня 2022 зареєструватися та надіслати резюме (Сurriculum vitae), копію посвідки про навчання (студентський квиток) та мотиваційного листа (обсягом не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4), в якому обґрунтувати своє зацікавлення тематикою школи, за посиланням: https://forms.gle/CTbVG7aTp84g1uas6.
За результатами розгляду електронних заявок та мотиваційних листів комісія з відбору приймає рішення щодо визначення списку учасників школи. Не пізніше 6 червня 2022 року всі кандидати отримають повідомлення щодо результатів відбору.
Відібрані учасники отримають детальну інформацію щодо участі у школі не пізніше 6 червня 2022 року.