The 27th methodological seminar "Bible and Social Justice"

4 лютого в офісі Східноєвропейського інституту теології у Львові, а також на платформі ZOOM відбувся 27-й методологічний богословський семінар Східноєвропейського інституту теології з циклу семінарів “Біблія у сучасному світі”. Тема цього семінару: “Біблія і соціальна справедливість”. Разом з учасниками і доповідачами семінару розглянули звʼязок між поняттями справедливості і спільноти у вченні Христового Євангелія та науки апостолів про Церкву, важливість єдності як лікувальної дії від несправедливості, поняття соціальної справедливості в наративах єврейського народу, а також історичний розвиток соціальних доктрин християнських конфесій і значення нещодавнього документу Православної Церкви “За життя світу” для сучасного суспільства. Війни, бідність, корупція, маніпуляція владою, права людини – реакція Церкви на історичні виклики: минулий та сучасний досвід.

Доповідачі семінару:

Кирило Говорун – богослов, доктор філософських наук, професор університету Лойола-Мерімаунт в Лос-Анджелесі; тема доповіді: “‘За життя світу’ на мапі соціальних доктрин”

Петро Терлецький – богослов, доктор біблійних наук, старший викладач кафедри богослов’я Українського католицького університету; тема доповіді: “Спільнота, як лікарство та мета цього світу”

Радислав Тацюн – богослов, доктор філософії з богословʼя, викладач богословських дисциплін Української євангельської теологічної семінарії; тема доповіді: “Витоки ідеї соціальної справедливості в Пʼятикнижжі: природа та значення концепції”.

У семінарі взяли участь викладачі богословських навчальних закладів, аспіранти та докторанти Української докторської програми.

Щиро дякуємо усім, хто долучився.