The 29th Methodological Seminar "Historical and Contemporary Approaches to War and Peace in Christianity" took place

Східноєвропейський інститут розпочав нову серію методологічних семінарів, обʼєднаних темою “Богословські та етичні виклики воєнного часу”. Перший семінар “Історичні та сучасні підходи до війни і миру у християнстві” відбувся в офісі інституту і на платформі Zoom за участі богословів, служителів євангельської традиції, серед яких Джошуа Серль, заступник директора аспірантури Сперджен коледжу у Лондоні, Ростилав Ткаченко, позаштатний науковий співробітник Євангеличного теологічного університету у Льовені, Олег Борноволоков, старший викладач Української євангельської теологічної семінарії у Києві, Анатолій Бондаренко, керівник програми бакалавр пастирського служіння Одеської богословської семінарії.

Разом з учасниками семінару розглянули питання як християнська теологія обґрунтовує першопричину війни і її природу, чи може людина протистояти злу, що має метафізичний характер; християнські теорії справедливої війни, перші визначення і її становлення; осмислення війни і реакція на неї в євангельських церквах радянського і пострадянського контексту, а також як християнські спільноти практикували практику ненасильства і які висновки можуть бути зроблені в сучасному контексті російсько-української війни; як християни можуть зробити свій внесок у розбудову миру та ін.

Наступний семінар з циклу “Богословські та етичні виклики воєнного часу” відбудеться 16 грудня 2022 року. Детальна інформація, а також реєстрація на семінар буде вже згодом на сайті.

You can support our projects with a credit/debit card or eCheck/Bank Transfer via the payment form of our partner, Connect International https://eeit-edu.info/donate/ or through the abovementioned payment manner.