Відбувся 29 методологічний семінар “Історичні та сучасні підходи до війни і миру у християнстві”

Східноєвропейський інститут розпочав нову серію методологічних семінарів, обʼєднаних темою “Богословські та етичні виклики воєнного часу”. Перший семінар “Історичні та сучасні підходи до війни і миру у християнстві” відбувся в офісі інституту і на платформі Zoom за участі богословів, служителів євангельської традиції, серед яких Джошуа Серль, заступник директора аспірантури Сперджен коледжу у Лондоні, Ростилав Ткаченко, позаштатний науковий співробітник Євангеличного теологічного університету у Льовені, Олег Борноволоков, старший викладач Української євангельської теологічної семінарії у Києві, Анатолій Бондаренко, керівник програми бакалавр пастирського служіння Одеської богословської семінарії.

Разом з учасниками семінару розглянули питання як християнська теологія обґрунтовує першопричину війни і її природу, чи може людина протистояти злу, що має метафізичний характер; християнські теорії справедливої війни, перші визначення і її становлення; осмислення війни і реакція на неї в євангельських церквах радянського і пострадянського контексту, а також як християнські спільноти практикували практику ненасильства і які висновки можуть бути зроблені в сучасному контексті російсько-української війни; як християни можуть зробити свій внесок у розбудову миру та ін.

Наступний семінар з циклу “Богословські та етичні виклики воєнного часу” відбудеться 16 грудня 2022 року. Детальна інформація, а також реєстрація на семінар буде вже згодом на сайті.

Ви можете підтримати наші семінари за допомогою кредитної/дебетової картки або eCheck/банківського переказу, скориставшись формою партнера Інституту, Connect International https://eeit-edu.info/donate/ чи за допомогою реквізитів.