Богословські роздуми

Східноєвропейський журнал богословʼя

Богословські роздуми: Східноєвропейський журнал теології (заснований у 2003 р.) публікує наукові статті, рецензії та переклади з метою підтримки розвитку євангельської теології у Східній Європі та ознайомлення сучасного християнського світу із східноєвропейською теологічною думкою. Його цільова аудиторія – теологи, релігієзнавці, викладачі та студенти євангельських богословських навчальних закладів та теологічних факультетів, а також церковні лідери. У журналі публікуються статті авторів з різних богословських традицій. Редакційна колегія складається з вітчизняних та міжнародних експертів у різних областях теології.

Журнал виходить двічі на рік. Серед пріоритетів журналу — біблійні дослідження, систематичне богослов’я, теологія місій, практична теологія, літургійна теологія, церковне управління, історія національного євангельського руху тощо.

За час існування журналу вийшло тридцять номерів (25 періодичних номерів та 5 спеціальних).

Журнал зареєстрований та індексований у міжнародних каталогах та базах даних:Google Scholar, Index Copernicus, CrossRef, General Impact Factor, ATLA Religion Database (American Theological Library Association RDB), BASE (Bielefeld Academic Search Engine), Database WorldCat, EZB (Electronic Journals Library).

Останні випуски Журналу

Спільнота святих: біблійна, богословська та сучасна перспективи

20.1 (2022)

Континентальна філософія для Східноєвропейської євангельської теології

19.2 (2021)

Богословський діалог Сходу і Заходу

19.1 (2021)

Гостинність у світі багатоманітності

18.2 (2020)

Vol. 20.2 (2022)

Теологія іншого під тиском імперії

В часи російсько-української війни, що триває сьогодні, питання прийняття іншого набуває нової актуальності і тональності: чи завжди інший – це гість, якого потрібно прийняти, чи інший – це також загроза, яку потрібно зупинити? Щоб відповісти на це запитання Східноєвропейський інститут теології організував Літню школу теології 2022, присвячену темі Іншого під тиском імперії, яка обʼєднала видатних філософів і теологів на знак підтримки України. У цьому числі журналу ми публікуємо частину доповідей Школи в українському перекладі. 

200 .00
Оформити замовлення
Усі випуски