Сучасна протестантська теологія

У серії виходять праці світових і вітчизняних теологів, передовсім протестантської традиції.

Основна увага присвячена проблемам теологічного пізнання, еклезіологічним пошукам, з’ясуванню ролі церкви у розв’язанні найгостріших викликів сучасного суспільства, а також іншим актуальним питанням, з якими зустрічається християнська віра у постмодерному світі. Перевага належить дослідженням, які вирізняються творчим підходом, інноваційністю та носять діалогічний і міждисциплінарний характер.

Серія видається завдяки співпраці видавництва «Дух і літера», Східноєвропейського інституту теології і Євро-Азіатської акредитаційної асоціації.

У серії вийшли

НОВИНКА

Концепт передання у російській православній неопатристичній думці

Книга протестантського дослідника Е. А. Саблона Лейви присвячена проблемі передання в православній неопатристичній думці ХХ ст. У ній автор аналізує особливості розвитку й трансформації вчення про передання за працями видатних православних богословів ХХ ст. і отців так званого “неопатристичного синтезу” — прот. Георгія Флоровського і В. М. Лосського. Унікальність цієї книги полягає в тому, що в ній уперше комплексно проаналізовано неопатристичне розуміння концепту передання цими мислителями з урахуванням інтелектуального клімату, що існував у той час, а також тієї критики, яку згодом зустріли їхні версії “синтезу”…

150 .00
Оформити замовлення
Знаки присутності. Водне хрещення (2019)

Сергій Санніков

Теологія визволення: ідеї, критика, перспективи (2019)

Анатолій Денисенко

Теологія після християнства (2020)

Джошуа Серль

Готуються до друку

  • Федір Стрижачук. Сучасна тринітарна теологія (2023)
  • Браян Хеймс. Рут Гоулдборн, Ентоні Кросс. Бути церквою. Переглядаючи баптистську ідентичність (2023)
  • Сергій Санніков. Знаки присутності. Вечеря Господня (2023)
  • Олександр Гейченко. Братство у Христі: Реконструкція уявлень українських баптистів про еклезіологічну природу об’єднань церков (2023)