Головна мета семінарів – формування та розвиток компетенцій авторів з написання богословських статей у журналах, що індексуються у наукометричних базах.
Під час семінарів розглянемо:
- загальний процес підготовки до публікації статей;
- до чого треба бути готовими в процесі від подання до публікації статті, і як скористатися перевагами різних видавничих можливостей та моделей;
- що необхідно знати перед проведенням наукового дослідження та публікацією його результатів;
- основні помилки у процесі написання та подачі статей і як їх уникнути;
- структуру сучасної науково-богословської статті, формування бібліографії, та особливості використання різних бібліографічних інструментів;
- як підготувати чек-лист, який дозволить вам самостійно оцінити, чи готова ваша робота до подання;
- особливості процесу рецензування, отримання експертної оцінки;
- етичні цінності, які поділяє академічний світ;
- як удосконалити навички письма для публікації наукових праць, досліджень, щоб досягти високого фактору впливу на читача.
Доповідачі та фасилітатори семінарів – вітчизняні та зарубіжні редактори журналів, що індексуються у наукометричних базах, досвідчені автори та рецензенти.
Цільова аудиторія семінару – магістранти, аспіранти, докторанти, автори богословських статей та текстів із суміжних дисциплін, які бажають розширити свої компетенції у написанні публікацій для журналів, що індексуються у наукометричних базах.
15 квітня 2022
Типові помилки під час написання статей і як їх уникати
Олег Хома – лектор семінару – засновник і головний редактор історико-філософського журналу «Sententiae» (у 2015 році «Sententiae» першим з українських філософських журналів став реферуватися в Scopus).
24 травня 2022
Публікація науково-богословських статей: погляд редактора
Пітер Лаллеман – лектор семінару – головний редактор European Journal of Theology, а також входить до складу Виконавчого комітету Товариства європейських євангельських теологів.