Публікація науково-богословських статей: погляд редактора

24 травня 2022

Східноєвропейський інститут теології запрошує на другий семінар із циклу “Основи академічної грамотності для авторів наукових статей”. Тема другого семінару: “Публікація науково-богословських статей: погляд редактора”. Доповідач: Пітер Дж. Лаллеман.

Під час семінару Пітер Лаллеман поділиться своїм досвідом роботи редактора богословського журналу. Обговорить деякі поширені помилки та порадить як обрати тему, стиль написання та лінію аргументації. Лаллеман розповість про запитання, на які відповідають рецензенти, коли вони оцінюють статтю, а також приділить достатньо часу для запитань від учасників семінару.

Д-р Пітер Дж. Лаллеман походить з Нідерландів (Голландія), де він був висвячений на баптистського пастора. З 2000 по 2021 рік викладав у коледжі Сперджена в Лондоні, а зараз є служителем місцевої баптистської церкви у цьому ж місті. Серед його наукових інтересів – вивчення Біблії, використання Старого Завіту в Новому та біблійна археологія. Любить редагувати власні та чужі тексти. Пітер опублікував десять книг, понад 300 рецензій на книги, незліченну кількість популярних та шість рецензованих статей. З 2009 року він є головним редактором European Journal of Theology, а також входить до складу Виконавчого комітету Товариства європейських євангельських теологів.

Другий семінар відбудеться 24 травня 2022 року (zoom). Початок о 17:00.

Реєстрація на семінар за посиланням: https://forms.gle/HmGYrz1PEi2mm83W8