Російсько-українська війна: євангельські голоси

Голоси крізь волання повітряної тривоги

Звернення представників українських євангельських богословських закладів освіти до світової євангельської спільноти щодо війни Російської Федерації проти України

Переглянути звернення

Голоси з Руїн

Звернення представників українських євангельських богословських закладів освіти з приводу війни Російської Федерації проти України.

Підпишіть, щоб підтримати звернення.

Підписати звернення
підписів

Автор: Ірина Вєрбіцка

Серія подій “Євангельські голоси”

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабний військовий напад на Україну з часів російсько-української війни, яка вперше вибухнула на початку 2014 року. Нова, більш жорстока фаза війни розгромила світ, в якому жили всі українці і залишила майже все населення спустошене. Цей акт агресії вплинув на євангельські церкви та богословські заклади освіти.

Євангельські протестанти займаються волонтерською діяльністю, допомагають постраждалим від війни, українській армії, загонам територіальної оборони. Вони стали спостерігачами за жахливими наслідками російської агресії. Саме тому ми ініціюємо серію подій, які є спробою озвучити біль українського народу та закликати світове християнство до відстоювання та підтримки.

Серія подій “Євангельські голоси”

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабний військовий напад на Україну з часів російсько-української війни, яка вперше вибухнула на початку 2014 року. Нова, більш жорстока фаза війни розгромила світ, в якому жили всі українці і залишила майже все населення спустошене. Цей акт агресії вплинув на євангельські церкви та богословські заклади освіти. Євангельські протестанти займаються волонтерською діяльністю та допомагають біженцям, постраждалим від війни, українській армії, загонам територіальної оборони. Вони стали спостерігачами за жахливими наслідками російської агресії.

Ми ініціюємо серію подій, які є нашою спробою озвучити біль українського народу та закликати світове християнство до допомоги, відстоювання та підтримки всіма можливими та неможливими засобами.

22 грудня 2022

Російсько-українська війна: євангельські голоси. 300 днів війни

Про подію
Відеозапис

31 березня 2022

Російсько-українська війна: голоси жінок

Про подію
Відеозапис
Q&A

17 березня 2022

Російсько-українська війна: євангельські голоси

Про подію
Відеозапис