Два роки агресії: моральне лідерство в часи кризи

23 лютого 2024

Запрошуємо приєднатися до дискусії на тему “Російсько-українська війна: два роки агресії – моральне лідерство в часи кризи”, яка відбудеться 23 лютого о 19:00 за київським часом онлайн.

Війна в Україні, яка розпочалася у 2014 році та переросла у 2022 році у повномасштабне вторгнення Росії, кинула виклик моральному лідерству різних учасників конфлікту та його наслідків. Ця дискусія має на меті заглибитися в теми, що виникли під час війни в Україні, та дослідити концепцію морального лідерства перед лицем випробувань. Ми розглянемо чотири ключові теми, пов’язані з моральним лідерством в умовах кризи:

  • Війна виявила кризи та білі плями в євангельському богослов’ї та лідерстві, коли християнські лідери намагаються знайти сенс страждань та зберегти надію.
  • Служіння потребам біженців змусило лідерів по-новому поглянути на те, що означає справжнє лідерство служіння під час катастрофи.
  • Забезпечення моральної чистоти та подача прикладу через дотримання етичних переконань вимагали від лідерів прокладати контркультурний шлях мудрості та стриманості.
  • Ця виснажлива криза прояснила різницю між непохитним, послідовним лідерством і опортуністичними компромісами.

Роздумуючи над цими темами крізь призму потрясінь в Україні, учасники отримають глибше розуміння величезних викликів, а також можливостей для того, щоб зустріти цей історичний момент з відвагою, співчуттям і непохитністю. Дискусія має на меті кинути виклик і допомогти християнським лідерам з усього світу оцінити власну роль у моральному лідерстві перед обличчям конфлікту і людських страждань.

23 лютого | 19:00 (Київський час, EET) | онлайн
Мова: англійська

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/UVoices2024
Якщо Ви маєте запитання до наших спікерів, напишіть їх у формі для реєстрації.

Також запрошуємо вас переглянути попередні події з серії “Євангельських голосів” https://bit.ly/Voices4Ukraine