Основи академічної грамотності: як подати до видавництва заявку на розгляд рукопису

27 вересня 2023

Східноєвропейський інститут теології продовжує цикл семінарів “Основи академічної грамотності для авторів богословських текстів”. Наступний семінар відбудеться 27 вересня о 16:00 год за Київським часом онлайн (Zoom).

На цьому семінарі д-р Роджер Стендінг розгляне, що потрібно для того, щоб підготувати заявку на публікацію книги з богословською назвою до комерційного видавництва. Семінар також передбачає обговорення базових питань щодо структури заявки та її значення у видавничому процесі.

Д-р Роджер Стендінг є старшим науковим співробітником Коледжу Сперджена в Лондоні. Він отримав ступінь бакалавра богослов’я в Манчестерському університеті, де також отримав ступінь магістра за дисертацію з історичної місіології. Докторський ступінь з гомілетики отримав у Денверській семінарії в США. Д-р Стендінг викладав місіологію та практичне богослов’я в Коледжі Сперджена в 2007-17 роках, а також послідовно обіймав посади проректора з навчальної роботи, заступника ректора та ректора. Він є автором десяти книг, остання з яких, Культурна герменевтика: світ крізь призму богослов’я, буде опублікована видавництвом SCM Press у жовтні.

Для участі в семінарі потрібно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/B4aEDdCfYrqoAGX89

Передбачено переклад лекції українською мовою.

Ви можете підтримати наші семінари за допомогою кредитної/дебетової картки або eCheck/банківського переказу, скориставшись формою партнера Інституту, Connect International https://eeit-edu.info/donate/ чи за допомогою реквізитів: 

ГО «Євангельська акредитаційна теологічна асоціація»
UA373052990000026005000706498
АТ КБ “ПриватБанк”
ЗКПО 38610744
МФО 305299
Призначення платежу: Добровільні пожертвування