Основи академічної грамотності: як писати для наукового журналу

28 червня 2024

Східноєвропейський інститут теології продовжує цикл семінарів “Основи академічної грамотності для авторів богословських текстів”. Наступний семінар “Внесок у науковий журнал: написання і рецензування” відбудеться 28 червня о 18:00 год за київським часом онлайн (Zoom).

На цьому семінарі д-р Кевін Лоусон розглядатиме три різні способи внеску в академічні/фахові журнали: написання та подання статей, рецензування книг та інших матеріалів, а також робота в якості експертного рецензента поданих статей.

Кевін Лоусон

Афілійований професор освітніх студій в Теологічній семінарії Талбота Університету Біола (Ла-Мірада, Каліфорнія, США). Колишній професор (1995-2021), директор аспірантури та докторантури з освітніх студій (1999-2017). Протягом 11 років Лоусон обіймав у церквах посаду служителя християнської освіти. Він має наукові ступені в галузі християнської освіти, біблеїстики та управління освітою, а також проводить дослідження з питань освітнього служіння в помісних церквах, кадрових питань, богословських та історичних основ християнської освіти, духовного формування дітей та інших супутніх тем. Лоусон викладає історичні основи християнської освіти, питання лідерства та методи освітніх досліджень, а також консультує служителів. Автор низки наукових публікацій.

Для участі в семінарі потрібно заповнити реєстраційну форму тут.

Передбачено переклад лекції українською мовою.

Ви можете підтримати наші семінари за допомогою кредитної/дебетової картки або eCheck/банківського переказу, скориставшись формою партнера Інституту, Connect International https://eeit-edu.info/donate/ чи за допомогою реквізитів: 

ГО «Євангельська акредитаційна теологічна асоціація»
UA373052990000026005000706498
АТ КБ “ПриватБанк”
ЗКПО 38610744
МФО 305299
Призначення платежу: Добровільні пожертвування