Богословські роздуми тепер в DOAJ

Шановні колеги, читачі та автори, з радістю інформуємо Вас, що у грудні 2021 року “Богословські роздуми: Східноєвропейський журнал богослов’я” увійшов до міжнародного мультидисциплінарного каталогу журналів відкритого доступу DOAJ, який містить понад 10000 назв наукових журналів та метадані статей цих журналів.

DOAJ прагне охопити усі відкриті наукові журнали, що дотримуються загальних принципів якості наукових видань, і тим самим сприяти їх поширенню, використанню та популяризації руху відкритого доступу. Включення до бази DOAJ — це свідчення того, що журнал відповідає всім сучасним міжнародним вимогам, що визначають високу якість наукового видання. Йому передує ретельний аналіз журналу за більш ніж 50 різними критеріями, що характеризують усі сторони видавничого процесу (редакційну політику, якість роботи редколегії, прозорість процесів прийому, рецензування та опублікування статей, доступність повних текстів статей, захист авторських прав, політику у сфері, приватності та боротьби з плагіатом, прозорість сайту журналу тощо).

Крім того, з лютого 2022 року журнал Богословські роздуми індексується в системі реферування та індексації European Reference Index for the Humanities (ERIH PLUS).

Вітаємо усіх членів редколегії та робочої групи, а також авторів журналу із досягненням!