Книга “Краще, ніж одному” українською вже у продажі

Східноєвропейський інститут теології у партнерстві з видавництвом Langham Publishing видали українською мовою книгу “Краще, ніж одному: теологія самотності”. Автори книги Валерія Чорнобай, кандидат богословських наук, а також Вікторія Гриценко, кандидат соціальної педагогіки

Автори книги пропонують читачеві біблійний, а не просто філософський погляд на самотність.
Розглядаючи п’ять типів самотності – соціальний, емоційний, культурний, екзистенційний і духовний, вони надають опитувальник, щоб виміряти та визначити тип самотності, з яким бореться людина. Також у книзі з’ясовано найвагоміші причини самотності та найефективніші шляхи її подолання через відновлену ідентичність у Христі.

Крім того, у книзі розкрито, як безшлюбність і одинокий спосіб життя розуміла та практикувала християнська церква, а також як вони пов’язані із самотністю. Це допомагає замислитися над тим, як сучасній церкві стати кращим місцем для тих, хто не перебуває у шлюбі.

Книга розрахована на широке коло читачів: пасторів, душеопікунів, консультантів,
соціальних працівників та ін.

“Ця книга стане глибоким джерелом розуміння та втіхи для християнина у його стосунках із Богом. Вона також матиме велике значення для кожного, хто особисто чи науково прагне поглибити розуміння не лише існування, а й зцілення і зростання через самотність” (Саллі Кендалл, доктор філософії, професор громадської медсестринської справи та охорони здоров’я, Університет Кента, Великобританія).

Ви можете замовити книгу тут.