СІТ оголошує конкурс на навчання в Бельгії за програмою Erasmus+

Східноєвропейський інститут теології запрошує бажаючих взяти участь у конкурсі для навчання в Бельгії за програмою академічної мобільності Erasmus+.

У рамках співпраці Східноєвропейського інституту теології та Evangelische Theologische Faculteit (ETF) (Левен, Бельгія) діє договір про спільну участь у програмі академічних обмінів Erasmus+. Зокрема, впродовж весняного семестру 2024 р. четверо студентів (магістранти та докторанти) з України мають можливість провести 3 місяці в Evangelische Theologische Faculteit для проведення наукових досліджень та написання текстів (статей, окремих розділів дисертацій etc). У Левені знаходиться одна з найбільших богословських бібліотек континентальної Європи. Студенти зможуть відвідувати заняття магістерських програм в ETF та отримати консультації від викладачів цього закладу освіти. Також студенти отримають можливість долучатися до міжнародної академічної мережі, що буде плідним для їхньої майбутньої академічної кар’єри в Україні.

Критерії відбору
  • Кандидат повинен бути студентом щонайменше магістерської програми і планувати подальший розвиток академічної кар’єри. Це означає, що він або вона вже працює над дисертаційним проєктом або планує навчання в аспірантурі. Кандидат може бути аспірантом або науковим співробітником.
  • Кандидат повинен знати англійську мову на рівні не нижче B2.
  • Тема дослідження повинна бути в галузі богословʼя або релігієзнавства.
  • Очікувані результати участі студента у програмі залежатимуть від його/її навчальної ситуації і буде обговорюватися окремо. Це може бути одна чи декілька статей для “Богословських роздумів: Східноєвропейського журналу теології”, декілька презентацій, проєкт дисертаційного дослідження або навіть один чи два розділи дисертації, якщо кандидати вже перебувають на етапі написання дисертації.
​Фінансові умови для студентів, які навчатимуться за програмою ERASMUS+
  • Бюджет подорожі (на одного студента): 275 євро.
  • Підтримка протягом 3 місяців перебування в ETF (на одного студента): 850 євро на місяць.
  • Бюджет програми не передбачає додаткового фінансування для членів сімʼї учасника програми.

Якщо Ви чи Ваші колеги бажають взяти участь в цій програмі, то напишіть нам на office@eeit-edu.info. У листі вкажіть своє прізвище та імʼя, де навчаєтеся і на якій програмі, а також тему наукового дослідження. Заявку на участь в програмі можна подати до 30 листопада 2023. Згодом Вас повідомлять про співбесіду з комітетом конкурсного відбору для участі у програмі. Усі співбесіди проходитимуть онлайн.