Основи академічної грамотності: як перетворити свою дисертацію на книгу для широкого кола читачів

8 березня 2024

У новому році Східноєвропейський інститут теології продовжує цикл лекцій з академічної грамотності. На наступному семінарі говоритимемо про те, як перетворити своє наукове дослідження на книгу, доступну для широкого кола читачів. Спікер, д-р Ріко Віллануева, редактор видавництва Langham (Велика Британія) поділиться з учасниками семінару власним досвідом роботи над книгою It’s OK to be not OK (“Норм, якщо ти не норм”) на основі його дисертаційного проєкту про псалми плачу. Тому тема його доповіді: “Плач у церкві, де домінує прославлення”.

Фредеріко Віллануева захистив докторську дисертацію зі Старого Завіту в Трініті-коледжі Брістоля (Велика Британія). Він є пастором, викладачем семінарії, редактором і письменником. Ріко написав книгу під назвою It’s OK to be not OK (“Норм, якщо ти не норм”), яка є пастирським застосуванням його докторської дисертації про псалми плачу, опублікованої видавництвом BRILL під назвою The Uncertainty of a Hearing: A Study of the Sudden Change of Mood in the Psalms of Lament. Книга It’s OK to be not OK тепер доступна філіппінською, англійською, індонезійською та китайською мовами. Нещодавно він опублікував книгу про депресію і плач під назвою Lord, I’m Depressed (“Господи, у мене депресія”). Наразі Ріко працює редактором видавництва Langham, а також координатором пасторської опіки над молодими дослідниками з Азії в Langham Partnership. Раніше він був генеральним редактором серії Asia Bible Commentary — коментарів до кожної книги Біблії, написаних з урахуванням азіатського контексту. У цій серії він написав коментарі до книги Псалмів і Плачу. Викладає за сумісництвом в Азійській вищій школі богослов’я та Університеті Атенео де Маніла (Ateneo de Manila).

Семінар відбудеться 8 березня о 10:00 AM за Київським часом онлайн (Zoom).

Для участі в семінарі потрібно заповнити реєстраційну форму тут.

Передбачено переклад лекції українською мовою.

Ви можете підтримати наші семінари за допомогою кредитної/дебетової картки або eCheck/банківського переказу, скориставшись формою партнера Інституту, Connect International https://eeit-edu.info/donate/ чи за допомогою реквізитів: 

ГО «Євангельська акредитаційна теологічна асоціація»
UA373052990000026005000706498
АТ КБ “ПриватБанк”
ЗКПО 38610744
МФО 305299
Призначення платежу: Добровільні пожертвування