Відбувся перший тренінг “Подолання травми. Підтримка людей, які втратили кінцівки під час війни”

01-02 лютого 2023 у Пущі-Водиці (Київ) відбувся перший тренінг із серії тренінгів на тему “Подолання травми. Підтримка людей, які втратили кінцівки під час війни”, організований Overseas Council – United World Mission, ScholarLeaders International та Східноєвропейським інститутом теології у партнерстві з ініціативою MH-Care, Українською євангельською теологічною семінарією та ГО “Новий подих”.

Спікерами першого тренінгу були Володимир Моісей, спортивний психолог, MH-Care www.mh-care.com.ua та Андрій Марчак, постраждалий учасник Революції Гідності.

Цим тренінгом організатори прагнули розпочати діалог на тему інвалідності, особливо в контексті постійних травм унаслідок російської війни та щоденної російської агресії на території України: Як ми можемо підтримати людей, які втратили кінцівки? Як ми можемо змінити своє ставлення до людей, які зазнали суттєвих травм під час бойових дій? Як ми можемо навчитися працювати і жити “з”, а не “для” людей з інвалідністю? Як ми можемо бути спільнотою надії під час та після війни? І звісно, одна з болючих та надчутливих тем – якою є правильна термінологія і риторика щодо травм унаслідок бойових дій, втрат кінцівок та набутої інвалідності внаслідок війни?

За інформацією щодо наступних тренінгів слідкуйте на сайті.