Відбувся шостий семінар академічної грамотності: “Як подати до видавництва заявку на розгляд рукопису”

Відбувся шостий семінар з циклу “Основи академічної грамотності для авторів богословських текстів”. Пʼятий семінар відбувся за участі Роджера Стендінга, старшого наукового співробітника Коледжу Сперджена в Лондоні, а також автора десяти книг, найновіша з яких Культурна герменевтика: світ крізь призму богослов’я. На семінарі д-р Стендінг поділився власним досвідом співпраці з різними видавництва, а також детально розглянув структуру заявки до видавництва на публікацію книги.

… недостатньо просто мати хорошу тему, вищу освіту та досвід служіння, ще й барвисту мову. Слід пам’ятати, що комерційне видавництво – це бізнес. Їхній намір – отримати прибуток від того, що вони публікують… Тому, як автор з богословʼя, я повинен знати, для кого я пишу, хто моя аудиторія і чи захоче вона витрачати свої гроші та купити те, що я пишу. Це дуже відрізняється від академічних досліджень, де головною метою є більш інтелектуальний пошук знань.

Д-р Роджер Стендінг є старшим науковим співробітником Коледжу Сперджена в Лондоні. Він отримав ступінь бакалавра богослов’я в Манчестерському університеті, де також отримав ступінь магістра за дисертацію з історичної місіології. Докторський ступінь з гомілетики отримав у Денверській семінарії в США. Д-р Стендінг викладав місіологію та практичне богослов’я в Коледжі Сперджена в 2007-17 роках, а також послідовно обіймав посади проректора з навчальної роботи, заступника ректора та ректора. Він є автором десяти книг, остання з яких, Культурна герменевтика: світ крізь призму богослов’я, буде опублікована видавництвом SCM Press у жовтні.