Вийшов український переклад книги “Подолання травми: глобальні, біблійні та пасторські перспективи”

Східноєвропейський інститут теології опублікував український переклад книжки Подолання травми: глобальні, біблійні та пасторські перспективи за редакцією Пола А. Баркера. Пол А. Баркер — єпископ-помічник в англіканській єпархії Мельбурна. Раніше був регіональним координатором Langham Preaching в Азії та координатором Langham Scholar Care в Азії. Викладав Старий Заповіт і гомілетику в різних азіатських семінаріях.

Авторський склад книги — команда досвідчених та обізнаних християнських фахівців, які мають багатий досвід у служінні жертвам війни та насилля у різних країнах Африки, Азії, Близького Сходу та Східної Європи. Вони пропонують глибоку біблійну відповідь на травму через лікарський та богословський досвід, а також особистий досвід свідчення та переживання травми. Есеї, що зібрані в цій книзі, містять практичні відповіді на травму людей, а не просто опис проблем, що робить цю книгу якісним ресурсом для пасторів, консультантів та студентів.

Ця книга є величезним внеском у тему, з якою стикаються багато людей і спільнот по всьому світу. Обсяг і глибина цього вкрай необхідного видання унаочнює силу і актуальність благовістя примирення і багатогранну миротворчу місію, яку Бог дав Своїй Церкві.
— Пітер Рован, Національний директор Товариства закордонних місій (OMF, Велика Британія)

Українське видання перекладено та опубліковано з дозволу видавництва Langham Partnership.

Замовляйте книгу за посиланням https://forms.gle/hUNpU1wreVH3YagM8

При замовленні десяти та більше примірників — знижка 10%