28-й методологічний семінар “Біблія. Мистецтво. Війна”

1 квітня 2022

28-й методологічний богословський семінар Східноєвропейського інституту теології відбудеться 1 квітня 2022 року в онлайн форматі за допомогою ZOOM.

Нагадуємо, що загальна тема методологічних семінарів СІТ у 2021-2022 рр. “Біблія у сучасному світі”. Основна мета – дослідити різноманітні підходи до тлумачення Писання, а також встановити зв’язки та взаємовпливи, які існують між інтерпретацією Писанням та науковими відкриттями, культурними тенденціями і ключовими подіями суспільного буття.

Тема цього семінару: “Біблія. Мистецтво. Війна”. Мистецтво і теологія завжди перебували у діалозі одне з одним і з найглибшими питаннями існування людини. Сьогодні людина переживає випробування війною і несправедливістю, що супроводжується постійними переживаннями і болем. Чи відповідає теологія на страждання, з якими стикається людство і чи може мистецтво запропонувати реальний шлях до зцілення?

Доповідачі

Pieter Kwant – міжнародний директор програми Langham Literature від Langham Partnership International, а також видавець Langham Creative Projects. Більше пʼятидесяти років займається книговиданням, головне в богословській сфері, цікавиться різними напрямками мистецтва, музики, кіно. Автор книги “Inside the Rainbow: Seeing and Doing the Book of Revelation”.
Олексій Чекаль – дизайнер, каліграф, мистецтвознавець. Арт-директор студії графічного дизайну PanicDesign. Спеціалізується на складних завданнях об’єднання дизайну, каліграфії і мистецтвознавчих досліджень у рамках релігійних або наукових проектів.
Денис Кондюк – богослов та кінооглядач, аспірант теологічного факультету Карлового університету (Прага, Чехія), завідуючий кафедри місіології Української євангельської теологічної семінарії.

Регламент семінару

9.00 – 11.00 – Inside the Rainbow: a case for visual exegesis | Pieter Kwant | english
11.00 – 11.10 – перерва
11.10 – 12.50 – Краса та несмак як моральний вибір у контексті релігійних та національних наративів | Олексій Чекаль | українською
12.50 – 13.00 – перерва
13.00 – 15.00 – Богословʼя краси як богословʼя дії | Денис Кондюк | українською

Реєстрація

Для участі в семінарі необхідно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/KvuqpjEqqW3m8kmb9

Ви можете підтримати наші семінари за допомогою кредитної/дебетової картки або eCheck/банківського переказу, скориставшись формою партнера Інституту, Connect International https://eeit-edu.info/donate/ чи за допомогою реквізитів

ГО «Євангельська акредитаційна теологічна асоціація»
UA373052990000026005000706498
АТ КБ “ПриватБанк”
ЗКПО 38610744
МФО 305299
Призначення платежу: Добровільні пожертвування