Літня школа теології 2024 “Життя у тілі: інвалідність як нагода прийняти іншого”

29 липня – 3 серпня 2024

Східноєвропейський інститут теології за підтримки Dnipro Hope Mission організовує Літню школу теології 2024 “Життя у тілі: інвалідність як нагода прийняти іншого”, яка відбудеться з 29 липня по 3 серпня онлайн.

За статистикою ООН близько 15% населення світу, або приблизно 1 мільярд людей, живуть з інвалідністю. Попри великі зрушення в поглядах на інвалідність, які трапилися за останні тридцять років в історії, політиці, соціальних науках, у багатьох суспільствах людина з інвалідністю залишається обʼєктом благодійності, обмеженою в доступі до освіти і праці. Україна не є винятком. Але в українському контексті ситуація ускладнюється Російсько-українською війною: за останні два роки повномасштабної війни більше 20 тисяч чоловіків і жінок зазнали щонайменше однієї ампутації кінцівок. Страждання людей з інвалідністю посилюються низьким економічним рівнем життя і слабкою медичною системою в країні. Крім того, через низку упереджень, люди з інвалідністю часто залишаються поза увагою різних спільнот, зокрема християнських.

Визнаючи те, що в багатьох богословських закладах і релігійних спільнотах не приділяється достатньої уваги питанням інвалідності, Східноєвропейський інститут теології організовує Літню школу, присвячену темі теології інвалідності. Для цього Інститут зібрав кращих експертів: богословів, філософів та психологів різних християнських традицій.

Серед спікерів Школи 2024:
Браян Брок

Амос Йонг

Сара Бартон

Леон ван Оммен

Томас Рейнольдс

Елізабет Сілайо

Бенджамін Коннер

Табіта Картіка Крістіані

Джош Морріс

Луїз Госбелл

Емі Джакобер

Петре Майкан

Олександр Гейченко

Галина Теслюк

Стефана Ракорян

Черіт Хант

Володимир Мойсей

Школа відбудеться з 29 липня до 3 серпня на платформі Zoom. Усі деталі і реєстрація вже скоро.

Східноєвропейський інститут теології дякує DniproHope Mission, ScholarLeaders, Langham Publishing, Overseas Council та Child Theology Movement за організаційну підтримку.