31-й методологічний семінар “Біблійне богослов’я примирення та відновне правосуддя”

17 березня 2023

Східноєвропейський інститут продовжує серію методологічних семінарів під темою “Богословські та етичні виклики воєнного часу”. Наступний семінар “Біблійне богослов’я примирення та відновне правосуддя. Потенціал християнської спільноти у розбудові миру в розділеному світі” відбудеться 17 березня. 

Доповідачі
Мунтер Іцхак

Д-р Мунтер Іцхак, служитель лютеранської церкви, академічний декан і професор біблійних досліджень у Вифлеємському біблійному коледжі у Вифлеємі, Палестина. Серед наукових інтересів: богослов’я землі, палестинське богослов’я, холістична місія та примирення. Автор книги The Other Side of the Wall: A Palestinian-Christian Narrative of Lament and Hope.

Алдрін Пенамора

Д-р Алдрін Пенамора, в.о. директора програми, Ph.D. з мирознавства, викладач богослов’я та етики в Азійській вищій школі богослов’я (AGST), в Міжнародній вищій школі лідерства (IGSL), а також викладач Азійській богословській семінарії в Манілі, Філіппіни. Він є виконавчим директором Комісії з питань справедливості, миру та примирення у Філіппінській раді євангельських церков (PCEC), а також виконавчим директором Центру вивчення християнсько-мусульманських відносин, що входить до складу PCEC.

Рула Хурі Мансур

Д-р Рула Хурі Мансур, палестинський християнський юрист і богослов з Назарету, Ізраїль. Вона є засновником і директором Назаретського центру досліджень миру та доцентом богослов’я і досліджень миру в Назаретському євангельському коледжі. Вона читає лекції, проводить тренінги та консультує церкви та різні установи на місцевому та міжнародному рівнях, а також є автором книги та численних статей. Раніше, будучи юристом, вона більше десяти років працювала прокурором і була заступником керівника прокуратури на півночі Ізраїлю.

Розклад семінару

(за київським часом)

13.00 – 14.15 – лекція Мунтера Іцхака

14.15 – 14.30 – перерва на каву

14.30 – 15.45 – лекція Алдріна Пенамора “Євхаристійна відповідальність і зцілення народів: Роздуми про російсько-українську війну”

15.45 – 16.15 – перерва на каву

16.15 – 17.30 – лекція Рули Хурі Мансур “Потенціал християнської спільноти у розбудові миру в розділеному світі”

Переклад

Передбачено синхронний переклад українською усіх англомовних лекцій.

Вартість одного семінару

100 грн

Реєстрація

Для участі в семінарі необхідно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/oggk4Jh4ckiSmc656 а також сплатити вартість семінару за реквізитами:

ГО «Євангельська акредитаційна теологічна асоціація»
UA373052990000026005000706498
АТ КБ “ПриватБанк”
ЗКПО 38610744
МФО 305299
Призначення платежу: Добровільні пожертвування

Ви можете підтримати наші семінари за допомогою кредитної/дебетової картки або eCheck/банківського переказу, скориставшись формою партнера Інституту, Connect International https://eeit-edu.info/donate/ чи за допомогою реквізитів.