Тренінг “Подолання травми” у перекладі на українську жестову мову

Східноєвропейський інститут теології у співпраці з ініціативою MH-Care, Українською євангельською теологічною семінарією, ГО “Новий подих”, Overseas Council — United World Mission та ScholarLeaders International раді представити відеозапис тренінгу “Подолання травми: як підтримати людей, які втратили кінцівки під час війни” у перекладі на українську жестову мову. 

Тренінг, який відбувся 1-2 лютого 2023 року на базі Української євангельської теологічної семінарії в Пуща-Водиці, тепер доступний для онлайн-перегляду. Це важливий крок у напрямку забезпечення доступу до психологічної підтримки для всіх потребуючих, незалежно від їхніх фізичних обмежень.

Викладачі тренінгу — Володимир Моісей, спортивний психолог з MH-Care, та Андрій Марчак, постраждалий учасник Революції Гідності, поділилися своїм власним досвідом подолання травми. Їхні тези та свідоцтва були перекладені на українську жестову мову Катериною Зарічнюк, засновницею Студії розвитку для дітей з порушенням слуху.

У контексті Міжнародного тижня підтримки нечуючих людей (18-24 вересня), організатори висловлюють свою підтримку нечуючим людям України, які втратили слух внаслідок війни, та всім тим, хто робить все можливе і неможливе, аби в Україні чути один одного змогли всі: чуючі нечуючих і нечуючі чуючих.

“Нас чекає довгий шлях порозуміння один з одним. Та ми віримо, що його можна здолати, якщо ми будемо чутливими один до одного, якщо ми будемо вчитися як долати перешкоди, якщо ми будемо відкриті до нових рішень через нові навички,” — ділиться своїми враженнями про тренінг організатор Ольга Марчак. — “Ми віримо, що наша сила і наша краса у чутливості до різності один одного і гідного поводження один з одним.”

Ольга Марчак, директор Регіонального тренінгового центру Overseas Council-United World Mission, менеджер освітніх проєктів Східноєвропейського інституту теології. Email: office@eeit-edu.info