Відбувся четвертий семінар Основ академічної грамотності

Відбувся четвертий семінар з циклу семінарів “Основи академічної грамотності для авторів наукових статей” з метою формування та розвитку компетенцій авторів з написання богословських статей у журналах. Четвертий семінар відбувся за участі Ліни Тот, редактора журналу Theology in Scotland. Ліна Тот поділилася з учасниками семінару своїм досвідом написаня якісного богословського дослідження, а також розповіла про чесноти, які, на її думку, потрібні досліднику для того, щоб сумлінно писати академічні статті.

Контексти і культури завжди відіграватимуть величезну роль у визначенні того, що є правильним, і нашого ставлення до прочитання ідей інших.

Д-р Ліна Тот є заступником директора і викладачем практичного богословʼя в Шотландському баптистському коледжі, Великобританія, а також старшим науковим співробітником Центру IBTS, Нідерланди. Вона є старшим науковим співробітником Академії вищої освіти, редактором журналу Theology in Scotland та головою Комісії з питань поклоніння та духовності у Всесвітньому баптистському альянсі.