Відкрита лекція з Девідом Гаші: Захист демократії від її християнських супротивників

12 жовтня 2023

Східноєвропейський інститут теології розпочинає серії відкритих лекцій з відомими богословами, філософами та представниками суміжних гуманітарних наук на актуальні теми, що стосуються буття та мислення церкви у сучасному світі, її місійної присутності у контексті найгостріших наукових, політичних, етичних та культурних викликів.

Цьогоріч Інститут запрошує усіх бажаючих на відкриту лекцію з Девідом Гаші, професором християнської етики в Університеті Мерсера, США, яка відбудеться 12 жовтня о 17:00 за київським часом (онлайн). Тема лекції “Захист демократії від її християнських супротивників”.

Cили реакційного християнського авторитаризму протистоять або загрожують демократії в кількох країнах, де сильні лідери прикриваються мантією християнства, щоб захистити свої режими і політику. На цій лекції ми проаналізуємо цю проблему і разом із нашим спікером знайдемо важливі ресурси історичної християнської віри, які протягом століть захищали демократію в християнських термінах.

Тема лекції присвячена виходу нової книги професора Гаші Defending Democracy from Its Christian Enemies, з якою можна ознайомитися тут.

Девід Гаші

Професор християнської етики в Університеті Мерсера і завідувач кафедри християнської соціальної етики у Vrije Universiteit (Амстердам), а також старший науковий співробітник Міжнародного центру баптистських теологічних досліджень.

Для участі в семінарі потрібно заповнити реєстраційну форму тут.

Передбачено переклад лекції українською мовою.

Ви можете підтримати наші семінари за допомогою кредитної/дебетової картки або eCheck/банківського переказу, скориставшись формою партнера Інституту, Connect International https://eeit-edu.info/donate/ чи за допомогою реквізитів: 

ГО «Євангельська акредитаційна теологічна асоціація»
UA373052990000026005000706498
АТ КБ “ПриватБанк”
ЗКПО 38610744
МФО 305299
Призначення платежу: Добровільні пожертвування